Ponuka služieb

 

  • Plánujete oslavu svojich narodenín a rozmýšľate nad netradičným  miestom?
  • Plánujete školenie svojich zamestnancov, ale nemáte vhodný priestor?
  • Máte plán na výnimočné podujatie, ale nemáte čas na jeho organizáciu?
  • Ste kvalifikovaný inštruktor/ka tanca či rôznych cvičení, ale nemáte kde vyučovať?

Lepšosvetko, o.z. dáva na Vaše otázky odpoveď!

 


Školiaca miestnosť

Ponúkame vám možnosť prenájmu komplexne zariadenej školiacej miestnosti na prednášky, workshopy, školenia pre potreby firiem, ale taktiež skupín, napríklad na výučbu cudzieho jazyka a pod. Vy budete mať radosť z dobre odvedenej práce, vaši zamestnanci alebo účastníci kurzu ocenia váš profesionálny prístup.


Kaviarnička Lepší svet

Radi vám prenajmeme priestory svojej Kaviarničky Lepšosvetko: pre 30-50 ľudí, v lete s využitím záhrady pre 120-150 ľudí.  Priestory kaviarničky s krásnou záhradou sú vynikajúce pre vaše firemné aj súkromné akcie, narodeninové oslavy, výstavy, garden party a pod.


Podujatie na kľúč

S nadšením vám organizačne pripravíme na kľúč celú vašu oslavu, ale tiež rôzne podujatia, prednášky, workshopy, výstavy a pod., pričom do prípravy zapojíme ľudí s mentálnym znevýhodnením.


Telocvična

Pomôže vám podeliť sa o váš talent a odborné schopnosti s ďalšími. Ak ste inštruktor/ka tanca, aerobiku, zumby, či iných cvičení, ponúkame vám na prenájom plne vybavenú telocvičňu pre vás aj vašich záujemcov.


Kopírovanie a reklamné služby

U nás vám na zákazku vyrobíme reklamné či upomienkové predmety, navrhneme dizajn reklamnej kampane, letákov alebo billboardov.

K dispozícii pre vás máme aj čiernobiele i farebné, jedno či obojstranné kopírovanie, tlač a skenovanie dokumentov.


Fotokrúžky

Radi fotografujete, ale cítite, že vašim obrázkom niečo chýba? Rozumieme vám, pretože fotografovanie nie je iba „cvakanie“. Pod dohľadom skúseného lektora fotografie vám ponúkame fotokurzy, v ktorých na vlastnej koži pocítite silu a emóciu dobrých záberov.


Využite aj naše ponuky na pobytové aktivity:

V Trenčianskych Tepliciach, Penzión pre 6-9 osôb: Víkendové pobyty, Dovolenky, Firemné akcie, Oslavy


Kvalita u nás znamená „nové a exkluzívne“ a my vám pomôžeme objaviť to najlepšie, čo je vo vás. A to všetko za bezkonkurenčné ceny. Ak sa rozhodnete pre nás, pomôžete tým rozvíjať talent a zvyšovať kvalitu života ľudí s mentálnym znevýhodnením.

Ste firma, ktorá má viac ako 20 zamestnancov? Ponúkame Vám náhradné plnenie – služby chránenej dielne.

Neplaťte zbytočné pokuty, objednajte si naše služby a využite možnosť odpisu povinného plnenia za nezamestnávanie ľudí so zdravotným postihnutím pre organizácie, ktoré majú viac ako 20 zamestnancov (č. 5/2004 Z.z. NR SR).

V prípade záujmu alebo pre viac informácií nás kontaktujte na info@lepsisvet.org alebo 0903 468 763.