Lepšosvetko

Občianske združenie Lepšosvetko vyvíja rôzne aktivity v rozličných oblastiach, a tak sa snaží rozvíjať talenty ľudí s mentálnym znevýhodnením. Pozrite si náš zoznam aktivít.

Školiacia miestnosť

Ponúkame vám možnosť prenájmu komplexne zariadenej školiacej miestnosti na prednášky, workshopy, školenia pre potreby firiem, ale taktiež skupín, napríklad na výučbu cudzieho jazyka a pod. Vy budete mať radosť z dobre odvedenej práce, vaši zamestnanci alebo účastníci kurzu ocenia váš profesionálny prístup.

Kaviarnička Lepšosvetko

Radi vám prenajmeme priestory svojej Kaviarničky Lepšosvetko: pre 30-50 ľudí, v lete s využitím záhrady pre 120-150 ľudí.  Priestory kaviarničky s krásnou záhradou sú vynikajúce pre vaše firemné aj súkromné akcie, narodeninové oslavy, výstavy, garden party a pod. Viac tu.

Reklamné a dekoračné predmety

Ponúkame vám originálne handmade keramické výrobky, maľované sklo, textilné výrobky, dekorovanie nábytku. Pozrite viac TU

Pobytové & firemné aktivity

V Trenčianskych Tepliciach, Penzión pre 6-9 osôb: Víkendové pobyty, Dovolenky, Firemné akcie, Oslavy..

Fotokrúžky

Radi fotografujete, ale cítite, že vašim obrázkom niečo chýba? Rozumieme vám, pretože fotografovanie nie je iba “cvakanie”. Pod dohľadom skúseného lektora fotografie vám ponúkame fotokurzy, v ktorých na vlastnej koži pocítite silu a emóciu dobrých záberov.

Kopírovanie a reklamné služby

U nás vám na zákazku vyrobíme reklamné či upomienkové predmety, navrhneme dizajn reklamnej kampane, letákov alebo billordov.

K dispozícii pre vás máme aj čiernobiele i farebné, jedno či obojstranné kopírovanie, tlač a skenovanie dokumentov.

Telocvična

Pomôže vám podeliť sa o váš talent a odborné schopnosti s ďalšími. Ak ste inštruktor/ka tanca, aerobiku, zumby, či iných cvičení, ponúkame vám na prenájom plne vybavenú telocvičňu pre vás aj vašich záujemcov.

Podujatie na kľúč

S nadšením vám organizačne pripravíme na kľúč celú vašu oslavu, ale tiež rôzne podujatia, prednášky, workshopy, výstavy a pod., pričom do prípravy zapojíme ľudí s mentálnym znevýhodnením.

Ak sa rozhodnete pre nás, pomôžete tým rozvíjať talent a zvyšovať kvalitu života ľudí s mentálnym znevýhodnením.

Ste firma, ktorá má viac ako 20 zamestnancov? Ponúkame Vám náhradné plnenie – služby chránenej dielne.

Neplaťte zbytočné pokuty, objednajte si naše služby a využite možnosť odpisu povinného plnenia za nezamestnávanie ľudí so zdravotným postihnutím pre organizácie, ktoré majú viac ako 20 zamestnancov (č. 5/2004 Z.z. NR SR).

Chcem podporiť Lepšosvetko

Podporte nás využitím našich služieb alebo iným spôsobom.

Chcem podporiť Lepšosvetko